Noc sylwestrowa w Zakopanem

Noc sylwestrowa w Zakopanem

Zakopane tłumnie odwiedzane jest latem. Stanowi wówczas doskonałą bazę wypadową dla pieszych wycieczek w najwyższe polskie góry – Tatry. Nie zapominamy o nim również zimą, kiedy to zamienia się w stolice polskiego narciarstwa. Jak się okazuje, jest doskonałym miejscem także wówczas, gdy chcemy spędzić najlepszego w życiu Sylwestra.

Co robić w Sylwestra w Zakopanem?

Pomysłów nie brakuje. Można udać się na Równię Krupową, gdzie co roku organizowany jest sylwestrowy koncert pod chmurką. Warto pamiętać, że na koncercie nie brakuje najlepszych artystów muzycznych i to nie tylko polskich. To wspaniała zabawa, która przyciąga ludzi z całej Polski niezależnie od wieku. Co jednak, jeśli Sylwester w tłumie niekoniecznie nam odpowiada? Wówczas możemy postawić na przykład na jazdę na nartach po jednym z oświetlonych stoków. Ciekawą propozycją jest także zabawa sylwestrowa w jednej z licznych karczm serwujących lokalne przysmaki.

Gdzie się zatrzymać?

Decydując się na spędzenie Sylwestra w Zakopanem, należy odpowiednio wcześniej zarezerwować nocleg. Najlepsze noclegi w Zakopanem rozchodzą się bowiem na długo przed 31 grudnia. Dlatego jeśli interesują nas najlepsze noclegi w Zakopanem, a nie spanie w kiepskiej kwaterze prywatnej, warto już dzisiaj zapewnić sobie miejsce do spania.

Sylwester w Zakopanem u podnóża najwyższych polskich gór to naprawdę świetny pomysł dla tych, którzy nie wiedzą, co robić w ostatnią noc roku. Najlepsze noclegi w Zakopanem rozchodzą się w tym okresie jak świeże bułeczki. Dlatego warto zarezerwować je wcześniej.

Noc sylwestrowa w Zakopanem
5 (100%) 10 głosy(ów)